top of page

Malonu susipažinti! Aš Gintarė – atsakinga tekstų rašytoja, aistringa idėjų gamintoja ir iššūkių nebijanti strategė. 
 
Per keletą intensyvių savo karjeros metų apšilau tarptautinėje rinkos tyrimų galiūnėje ir įgavau pagreitį vadovaudama komandai išskirtinėje, viešinimą užsienyje siūlančioje PR agentūroje. 
Visi vardai ir skaičiai – mano Linkedin paskyroje. 
Šiuo metu tobulėju padėdama augti savo klientams, kuriems teikiu viešųjų ryšių, turinio rinkodaros ir skaitmeninės komunikacijos paslaugas. 

21248566_10209734865945336_2343754056431

Paslaugos

Viešieji ryšiai. Ruošiu ir platinu pranešimus spaudai anglų bei lietuvių kalbomis. Mano tarptautiniai klientai jau atsidūrė tokiuose leidiniuose kaip Bloomberg, o lietuviškieji -Delfi, 15min, VŽ.   
Komunikacijos strategijos kūrimas. Atsižvelgdama į verslo iššūkius ir tikslus ruošiu išsamius komunikacijos planus ir strategines gaires. Neapsimetu, kad geriausiai išmanau rinką - šiame procese glaudžiai dirbu su klientais.
 
Tekstų kūrimas - copywriting. Esu griežta savo pačios tekstų redaktorė. Ši savybė padeda savo klientams paruošti lengvai skaitomą ir įtraukiančią medžiagą tinklalapiams ar leidiniams.
Turinio rinkodara. Kai būtina edukuoti auditoriją ar stiprinti SEO pozicijas, pravartu išnaudoti nuosavus komunikacijos kanalus. Padedu klientams atskleisti savo prekės ženklą suplanuodama turinio tinklelį ir kurdama tinklaraščių tekstus. 
Socialinių tinklų turinys. Tvirtai tikiu lakoniškų tekstų galia, todėl socialinės medijos komunikacijai taikau ypatingus stiliaus reikalavimus. 
Prekės ženklo tonas. Padedu ieškojimuose klientams, dar neatradusiems tono ir stiliaus, kuriuo komunikuos jų prekės ženklas. Analizuoju auditoriją, konkurentus ir bendradarbiauju su brandingo specialistais, kad prekės ženklas prabiltų savita ir visiems suprantama kalba.

Klientai

Eternia In Colour-01.png

Viešieji ryšiai ir komunikacijos projektų koordinavimas

Fininbox-logo_transparent_for-screen.png

Socialinių tinklų turinys ir kitos komunikacijos paslaugos

27541101_1931881653794803_79237196453987

Web ir bukleto tekstai brandingo agentūros Folk klientui

ir kiti.
bottom of page